Чому приватний будинок кращий за квартиру

 

 

 

Дуже багато людей мріють про приватний будинок в межах міста чи десь в передмісті але з добрим транспортним сполученням. В такому випадку перш за все, щоб прийняти правильне рішення потрібно порахувати всі «плюси» та «мінуси». Роблячи такий важливий крок  задумайтесь над таким питанням: Що зміниться  у вашому житті , якщо ви переїдете в свій будинок?

 

Будинок можна купити, а ще краще побудувати по своєму проекту. Він буде саме таким, яким ви його уявляєте. Кількість кімнат, вікон, дверей -  все це буде залежати тільки від вас. Ваш будинок може знаходитись біля озера та лісу, де буде панувати тиша, свіже повітря, вранішня роса. Це буде  набагато краще ніж чути кожного дня гуркіт трамваю , шум будівельних робіт або авто сигналізацію.

 

В квартирі ваша власність починається з порогу та закінчується вікном. Якщо ви маєте будинок, то все навпаки. Територія належить вам і тільки ви маєте право вирішувати що буде біля будинку . Там  знайдеться місце для басейна, фонтана, сауни.  Біля вашого будинку буде все те, чого ви побажаєте. І гараж , і гостьова парковка, і дитячий майданчик, і газон з травою, і фруктовий сад, і грядка зі свіжими овочами .

 

Також велику роль відіграє земельна ділянка на якій буде розташовано ваш будинок. На даній території можна розмістити всі зручності відпочинку. Можна відмітити, що площа середнього приватного будинку  перевищує площу середньої квартири. Ви тільки уявіть, якими великими можуть бути кімнати  в будинку. Тепер ви зможете готувати на кухні, а їсти в столовій. Перестанете весь час спотикатися на кімнатні рослини – вони уже будуть в зимовому саду. В гостьовій ви будете відпочивати, так як працювати за комп’ютером  або читати якусь книгу ви зможете в своєму робочому кабінеті.  Вам більше не доведеться зберігати ящики з інструментами на балконі, тому що вони будуть знаходитись в майстерні.

 

В наш час, дружба між сусідами – це велика рідкість. Дуже часто вони приносять багато проблем. Наприклад, сусіди можуть вас залити  водою. Або одного недільного ранку розбудити вас  шумом перфоратора. А живучи в будинку ви можете уникнути цих проблем і вам ніхто не буде заважати.

 

І на останок, приватний будинок – це приватне життя, яке стоїть вище всього.

Мотозюк Юлія


 

 

 
Также по теме:
1. Осокорки и Троещину в Киеве отдали под промзоны
2. После реконструкции площадь киевского ЦУМа увеличится вдвое
3. В Украине отменят приватизацию жилья?
4. Законопроект о рынке земель снова забраковали
5. Госземагенство будет выдавать сертификаты на проведение землеустроительных работ
6. Вопрос внедрения рынка земли требует компромисса
7. Крымские татары готовы освободить захваченные земли
8. Спрос на жилье после отмены НДС на стройработы вырастет на 30%
9. Сколько стоит шуба для квартиры?
Спецпродажа: